ایرانی ها بیکار نیستند.(تئوری فاتحه بیکاری !)

 

   برخلاف سیاهنمائی ها ایرانی ها بیکار نیستندبلکه خیلی هم پرکار هستند حتی  خیلی از آنان دو یا سه کار دارند و یا برخی هزاران کار ! صبح که میروند اداره یا سرکار کلاهبرداری ها یا سفارش دادن ها و یا معاملات کلان و سالم وغیر سالم شروع می شود! حتی وقت نهار هم معامله جوش میدهند. بعد از ساعات کاری هم مسافرکشی حداقل کاری است که میکنند  چه برسد به دربستی و ماشین عروس ودفاتر شخصی و مالکیت های کذائی و غیره ! معلم ها هم همینکه درسشان تمام میشود تدریس خصوصی هایشان شروع می شود و هکذا. به نظر می رسد یا واقعی و یا به صورت خنده دار ایرانی ها نه تنها بیکار نیستند بلکه خیلی هم پرکارند اگر در ساعات اداری هم کارمندان کم کار می کنند برای آنست که بعد از وقت اداری کار زیادی گیر بیاورند : مثلا پزشکان وقتی در بیمارستان دولتی خوب عمل نمی کنند برای این است که به مطب آنان بروید.

     حالا این یک طرف طرف دیگر این است که ده درصد آمار مورد نیاز است.  یعنی برای اشتغال کامل لازم است ده درصد بیکار باشند چون اگر همه کار داشته باشند نرخ دستمزدها بینهایت میشود! زیرا هیچکس رانمی توانید اخراج یا تنبیه کنید یا کسی را استخدام کنید!  لذا ادعای 9 درصد بیکاری به این معنی است که ۱ درصد بیش از یک شغل دارند!

/ 1 نظر / 2 بازدید
admin

با سلام و خسته نباشید خدمت ادمین سایت وب خوبی داشتی و می تواند بهتر هم نیز شود. می خواستم 1 پیشنهاد بهت بدم. بنده یک وبلاگ داشتم که تعداد بازدیدش بد نیست خواستم به اعطاعت برسنم که چند جا واسه تبلیغات (وبلاگ,وبسایتو...) دوستان در نظر گرفتم. که با مبلغ ناچیز 500 تومان میتوانید این کار را انجام دهید. فقط این طرح در مدت معین ای (کوتاهی)انجام میشود. در صورت تمایل می توانید از وبلاگ دیدن فرمایید و به آدرس ایمیل بنده اعطاع بدهید با تشکر: http://www.bia2musiciran.persianblog.ir