پوستین وارونه

پوستین وارونه

حضرت علی (ع) در خطبه 107 نهج البلاغه به پیشگویی ازحوادث آینده می پردازد و چه زیبا در قالب احتمالات آینده شیعیان خود را از ناراستی زنهار می دهد و در آخرین جمله این خطبه می فرماید:

... وَلُبِسَ الاِْسْلامُ لُبْسَ الْفَرْوِ مَقْلُوباً.  [زمانی فرا می رسد] که اسلام را چون پوستین وارونه پوشند.

خیلی ها تعجب می کنند   معلومه وقتی هم حضرت صاحب می آیند و آناسلام خالصرا ارائه میکنند با بیشتر این مذاهب و آراء تفاوت خواهد داشت لذا به نظر آنها این دین دینمتفاوتی است نه اینکه دین حضرت با اسلام محمد صلی الله علیه و اله تفاوت داشته باشد !

حالا ما به چند نمونه از پوستین وارونه  اشاره می کنیم

رباخواری در دین اسلام حرام است و در حکم محاربه باخداست:

 

 (فان لم تفعلوا فأذنوا بحرب من الله ورسوله وان تبتم فلکم رؤوس أموالکم لا تظلمون ولا تظلمون) 

اما اکنون بانکها حتی حاضر به دادن وام با نرخ 12 درصد هم نمی شوند و تا 47 درصد ندهید خبری از وام نیست اسمشان را هم می گذارند بانکداری اسلامی و حتی صندوقهای قرض الحسنه ائمه !

2- ازدواج دختر عمو و پسر عمو بسیار سفارش شده حتی می گویند که عقد دختر عمو پسر عمو در آسمانها بسته می شود ولی الان وزارت بهداشت می گوید ازدواج فامیلی باعث بیماری و معلولیت می شود!

3- ائمه س تاکید کرده اند سعی کنید دخترانتان را زود شوهر دهید تا حتی در منزل شما حیض نبینند ولی وزارت بهداشت اعلام می کند: کمتر از 35 سالگی نباید ازدواج کنند!

4- حدیث کل یوم عاشورا هیچ منبع موثقی ندارد ولی همه جا نوشته می شود ولی حدیث لایو کیومک یا اباعبدالله مکرر وارد شده ولی کسی خبر ندارد!

5- ارثیه زن نصف مرد و دیه او هم همینطور(للذکر مثل حظ الانثیین ) ولی قوانین فعلی همه را برابر می داند واز کیسه خدا خرج می کند!

6- پیامبر اسلام می فرمود که زنان نباید برای مردان نامحرم آرایش کنند وخودش بیشترین عطرها راداشت الان زنها بیشترین عطر ها را دارند و آرایش می کنند و مردان به آن کم توجه هستند.

۷- پول حاجی ها گلوله می شود و درقلب شیعیان بحرین می نشیند ولی بازهم موقع ثبت نام ۸میلیون نفر نفری هشتصد هزارتومان واریز می کنند!

۸- سلف خری در اسلام ممنوع است یعنی کالایی را که ندیده ایم نباید بخریم ولی سازمان حج و ایران خودرو وهمه ارگانها این کار را می کنند!

۹- پیغمبر می فرماید من به زیادی امتم ولو به یک جنین سقط شده افتخار می کنم ولی اینها می گویند دوتا بچه کافیه !

/ 0 نظر / 4 بازدید