سید احمد حسینی ماهینی
تماس با من
پروفایل من
نو سید احمد حسینی ماهینی
آرشیو وبلاگ
      زیارت رایگان حق ماست (زیارت رایگان حق ماست)
فیلم سینمایی تلویزیونی نقاب پوشالی نویسنده: سید احمد حسینی ماهینی - ۱۳٩٠/٩/۱٧

نویسنده فیلم نامه : محمد قاسمی

کارگردان: کریم رجبی

خلاصه داستان :

سروان حسینی افسر پلیسی است که به همراه همسر و سهیل پسر 10 ساله اش زندگی می کند او مادرش را در یک تصادف مشکوک از دست داده است. چند قتل در پی هم صورت میگیرد که سروان کوشان مسئول پرونده ها      می شود . این پرونده  مرتبط با پرونده های قبلی حسینی بوده است . کوشان، حسینی را نیز وارد پرونده  می کند . حسینی معتقد است که در جریان قتلها به ظاهر بحث سرقت دیده میشود . پشت آن قاچاق مواد مخدر نهفته است . آنها دست به کار می شوند و رفته رفته به سوژه نزدیک میشوند . رهگذر که سر کرده باند قاچاق مواد مخدر است متوجه حضور   دوباره ی حسینی می شود . او که در تنگنا قرار گرفته، سعی دارد حسینی را از  پیش رو بردارد . پلیس متوجه می شود که رهگذر بیش از ده چهره دارد و به راحتی قابل شناسایی نیست . رهگذر برای اولین بار خود حسینی را تحت نظر قرار می دهد و قصد از میان بردن خود او را دارد ولی در عین نا باوری متوجه شباهت بسیار نزدیک چهره خود به حسینی میشود . او به دنبال گذشته خویش است و با مواجه شدن با عمه خود متوجه می شود که حسینی برادر اوست . حالا از بین  بردن حسینی برایش خیلی سخت میشود او که قبلا مادر حسینی را توسط عوامل خود در تصادف ساختگی از بین برده حالا متوجه می شود که خود دستور مرگ مادرش را صادر کرده است ! حسابی به هم میریزد ... وی که نمی تواند حسینی را از میان بر دارد نقشه تازه ای را اجرا می کند و در مقابل دیدگان مهناز همسر حسینی با فضای ساختگی همکار مهناز را با اتومبیل زیر می گیرد و فرار میکند . مهناز که او را با حسینی اشتباه گرفته در دادگاه بر علیه حسینی شهادت می دهد ولی پلیس دست بر دار نیست و در یک عملیات غافلگیرانه رهگذر دستگیر میشود . دو برادر برای اولین بار با هم روبرو می شوند . حسینی تبرئه می شود و به آغوش خانواده بر می گردد رهگذر راهی زندان می شود تا به مجازات برسد .

 

  نظرات ()
مطالب اخیر بعد با تمهیداتی، دامهای آنان از دولت میانمار، مطالبه شود هیچ روزی مثل روز حسین نمی شود. تا دیروز وهابیون و بعثی ها نمی گذاشتند: به زیارت برویم، امنیت شغلی در ایران مثلا ظاهر شدن آنها با لباس ها . ممکن است بگویند: اینها اجناس ترک یا چینی است، سرگردانی مجدد بنی اسرائیل حالا شکم ها گنده شده، سرها بالا گرفته شده Free housing for: everyone. زمین خواری یا زمین داری؟
کلمات کلیدی وبلاگ yeni il (٢) فلسفه تاریخ نوین (۱) qlobal (۱) təhsil (۱) dünya ailə (۱) mahnı adı yalanlar (۱) dünya hərbi (۱) allah dünyada (۱) onun bütün (۱) aləmlərin (۱) işçilərin (۱) hər şey (۱) dünya lideri: (۱) konfrans (۱) xəbərlər (۱) şayiələ (۱) news imperializm (۱) news arxasında (۱) heaven üzr (۱) islamda (۱) islamda motivasiya nədir? (۱) dəyəri yaxşı! (۱) idarəetmə il (۱) öldürmək (۱) al saud (۱) oyunçu (۱) piknik (۱) güclü (۱) yeni iran (۱) fatimə zəhra (۱) موازنه جهانی (۱) elbradei (۱) نوزایی جهانی (۱) ditroyt (۱) and these 100 cities (۱) نوه بزرگ پیامبر اسلام (۱) mediom (۱) mənəviyyat rolu (۱) pul bir çuval (۱) düşmən (۱) mahmud (۱) misir hərbi öhdəliyi (۱) müharibəsi (۱) xalqlar (۱) snipers (۱) bütün açılış dəvət (۱) düşük (۱) israil (۱) کابینه جهانی ! (۱) wwwmahinnewsir (۱) زنان (۱) فاطمه (۱) عربستان (۱) ورشکستگی (۱) gaz (۱) تحریم اقتصادی (۱) nowruz (۱) energy (۱) : (۱) حجاب ستیزی (۱) bayram (۱) محمد مرسی (۱) iz şübhəli etməlidir: (۱) valideynlər (۱) bütün neft (۱) سیستم استکباری با سیستم انقلابی، فقط یک تفاوت اساس (۱) əmək bölgüsü (۱) dünyanın təhdid edən mü (۱)
دوستان من ماهین نیوز English العربي 中国的 Turley وکیل من آموزش آشپزی پرتال زیگور طراح قالب