سید احمد حسینی ماهینی
تماس با من
پروفایل من
نو سید احمد حسینی ماهینی
آرشیو وبلاگ
      חיזבאללה(حزب الله اسرائیل) (חיזבאללה ישראל מכריזה על קיומה ומקבלת חברות באשני.)
چرا سیستمهای اطلاعاتی غرب ناقص است؟ نویسنده: سید احمد حسینی ماهینی - ۱۳٩٠/٧/۱۱

 

 با اینکه همه امکانات اطلاعاتی در غرب است و همه اطلاعات اینترنتی در آنجا ذخیره می شود ولی می بینیم حتی از پیش بینی حرکت مردم مصر در مقابل سفارت اسرائیل بی خبر است .و یا اینکه تمام تحلیلهایشان برعکس در می اید مثلا آنها همیشه شکست فوری برای نهضت های اسلامی پیش بینی می کنند ولی همگی اشتباه در می آید علت آن است که غرب در یک قزونی اطلاعاتی یا انفجار اطلاعاتی گیر کرده است  یعنی از یکطرف همه شنودها را کنترل می کند از سوی دیگر همه ایمیل هارا چک می کند واز سوی دیگر تمام خلاصه پرونده ها را دارد و ازسوی دیگر اطلاعات دیگر سایت ها را حک می کند و اینهمه اطلاعات ذخیره می شود خود دنیای عظیمی از اطلاعات می شود که تحلیل آن ها دوچندان کار می برد و استفاده از انها نیز انرژی و هزینه زیادی را می طلبد. پس از یکسو با انفجار اطلاعاتی روبرواست که تشخیص صحت و سقم آن نیاز به پرداخت هزینه های زیادی دارد واز سوی دیگر تخصص مورد نیاز همکم است و اگر هم کافی باشد تعهد آنها قابل اعتماد نیست و معلوم نیست از این اطلاعات به درستی یا به غلط استفاده کنند یعنی ممکن است متخصصین از این اطلاعات به نفع منافع ایالات متحده آمریکا استفاده کنند ولی ممکن است به نفع گروه خود یا سازمانهای دیگر و یا کشورهای دیگر نیز استفاده شود وچه بسا کمبود بودجه ها به این سو استفاده ها دامن بزند. ازاین رو فزونی اطلاعات موجب درز اطلاعات و یا نشت آن می شود و اثر آن را خنثی می کند.

  نظرات ()
مطالب اخیر مدیریت الهی در بستر: برنامه ریزی شده از سوی خدا حرکت می کند، هرکه دندان دهد نان دهد! اما آقایان فکر می کنند خودشان نان می دهند ترجیح می دهند: طرح های آنها توسط آمریکا دزدیده شود! گرچه نمیدانیم قد بلند خوب است یا قد کوتاه؟ دولت برای کوچک سازی باید برنامه مدون داشته باشد . حتی مالزی و کره را! ابر قدرت می دانند، ولی ایران را هرگز! هالیوود مانند عقربه های ساعت، دائما در جهت ذائقه تماشاگر می چرخد فلسفه هنر معماری در اسلام و ایران همین است که: انسان را بالاببرد به همت: راهپیمایان تسخیر واشنگتن نیاز است. انقلابی بودن، و هم آتش به اختیار بودن، حکمش قبلا صادر شده است!
کلمات کلیدی وبلاگ yeni il (٢) فلسفه تاریخ نوین (۱) qlobal (۱) təhsil (۱) dünya ailə (۱) mahnı adı yalanlar (۱) dünya hərbi (۱) allah dünyada (۱) onun bütün (۱) aləmlərin (۱) işçilərin (۱) hər şey (۱) dünya lideri: (۱) konfrans (۱) xəbərlər (۱) şayiələ (۱) news imperializm (۱) news arxasında (۱) heaven üzr (۱) islamda (۱) islamda motivasiya nədir? (۱) dəyəri yaxşı! (۱) idarəetmə il (۱) öldürmək (۱) al saud (۱) oyunçu (۱) piknik (۱) güclü (۱) yeni iran (۱) fatimə zəhra (۱) موازنه جهانی (۱) elbradei (۱) نوزایی جهانی (۱) ditroyt (۱) and these 100 cities (۱) نوه بزرگ پیامبر اسلام (۱) mediom (۱) mənəviyyat rolu (۱) pul bir çuval (۱) düşmən (۱) mahmud (۱) misir hərbi öhdəliyi (۱) müharibəsi (۱) xalqlar (۱) snipers (۱) bütün açılış dəvət (۱) düşük (۱) israil (۱) کابینه جهانی ! (۱) زنان (۱) فاطمه (۱) عربستان (۱) ورشکستگی (۱) gaz (۱) تحریم اقتصادی (۱) nowruz (۱) energy (۱) : (۱) حجاب ستیزی (۱) bayram (۱) محمد مرسی (۱) iz şübhəli etməlidir: (۱) valideynlər (۱) bütün neft (۱) سیستم استکباری با سیستم انقلابی، فقط یک تفاوت اساس (۱) əmək bölgüsü (۱) dünyanın təhdid edən mü (۱)
دوستان من ماهین نیوز English العربي 中国的 Turley وکیل من آموزش آشپزی پرتال زیگور طراح قالب